категорії: література фото

сайт Мистецького об'єднання "Дзига"

теґи: ДжазБез, ДжазКлуб, Дзиґа, Львів, галерея, література, мистецтво, Фестивалі

Сайт www.dzyga.com 

 

«Дзиґа» — це креативна площина, в якій народжуються та реалізуються різноманітні ідеї, проекти та мистецькі акції, що мають резонанс далеко за межами Львова та України.

«Дзиґа» підтримує, продюсує та сприяє розвитку різножанрового сучасного мистецтва: художнього (живопис, графіка, скульптура, інсталяції, перформанси, геппенінги, іконопис, лендарт, бодіарт, фото), музики (рок, електронна музика, джаз, блюз, фольк, класична музика), літератури, театру, кіно, мультимедії тощо. 
 

«Дзиґа» – це створення ПРОЦЕСУ.

 

Виходячи з цього, сайт містить багато інформації про «Дзиґівські» проекти та ініціативи (реалізовано у формі окремих підсайтів з можливістю окремого розвитку), має англомовну версію.  

Оосновне інформаційне наповнення – заходи мистецького об’єднання + цікавинки культурного життя Львова та країни, є переходи на блоги «Дзиґи», відсутні банери та «мерехтілки», можливість коментувати, фотогалерея, відеогалерея «ДзиґаТV», подкасти літературних зустрічей, аудіо записи авторських читань «Живі Голоси», 3D-план галереї…
 

Найголовніше – сайт постійно вдосконалюється. Найближчим часом з’явиться можливість додавати новини користувачам, RSS та ще багато «зручностей».