категорії: музика новина

У Львові "FаnARTia": GOLDIE, KRYPTIC MINDS, ATOMIC HOOLIGAN

теґи: ATOMIC HOOLIGAN, FаnARTia, GOLDIE, KRYPTIC MINDS, Дзґа

У Львові виступлять GOLDIE, KRYPTIC MINDS та ATOMIC HOOLIGAN КВИТКИ вже у ПРОДАЖУ!!! 29 та 30 червня у рамках проекту «FаnARTia: Electronic Days» вперше в Україні на одній сцені гратимуть лідери світової електронної музики: засновник стилю drum&bass, британський музикант, продюсер, діджей і актор, художник і скандальна постать – GOLDIE із MC LOWQUI; один із і найбільш прогресивних електронних проектів dubstep-сцени – KRYPTIC MINDS та лідери світової брейкбіт-сцени ATOMIC HOOLIGAN.
 

FаnARTia:Electronic Days

FаnARTia, ФанАРТія

  Також музику творитимуть першопрохідці української електроніки DJs DERRICK, TONIKA, MAX NRG, GARRY SHUMOFF, BOB ROVSKI, MAX NRG, MC NED та польські ROS ft. LADY KATEE. А крім того вдень на території фестивалю відбуватимуться покази відео-арту, медіа- інсталяції, перфоманси та майстер-класи школи професійного ді-джеїнгу "Paradek".

Найбільший рейв літа розміститься перед Львівською Оперою у офіційній фан-зоні чемпіонату Європи з футболу 2012 року на проспекті Свободи у Львові. Програма  «FаnARTia: Electronic Days» триватиме щодня від 11:00, а велика сцена – від 18:00.

КВИТКИ ВЖЕ В ПРОДАЖУ!Продаж в Інтернеті:
kvytky ua vticket

Продаж квитків у Львові:
Галерея «Дзиґа» (Вірменська, 35) 
Каси клубу «Picasso» (Зелена, 88)
Каси клубу «METRO» (Зелена, 14)
Каси Львівської Філармонії (Чайковського, 7) 

Вартість квитків:
   -  попередній продаж: 70 грн. за 1 день або 100 грн. за 2 дні.
   -  за  день до концерту, та у день концерту: 90 грн. за 1 день або 140 грн. за 2 дні.

 Електронні дні є частиною масштабного мистецького проекту «FаnARTia.ФанАРТія» під час Чемпіонату Європи з футболу «EURO 2012». Інші дні "ФанАРТії" поєднані у блок "Жива культура" пройдуть 20, 25 та 26 червня і будуть присвячені літературі, роковій, етнічній, джазовій та симфонічній музиці.

Деталі на сайтах: www.dzyga.com  та www.dnb.in.ua

ПРОГРАМА
довідка про виконавців
про фестиваль
«FаnARTia.ФанАРТія»

ПОДІЯ у Facebook